O nas

sklep z kominkami budynek

SKLEP STACJONARNY CZYNNY W GODZINACH

 pn - śr  10.00 do 18.00

czw - pt 10.00 - 16.00

sob 10.00 - 13.00

W innych godzinach prosimy o telefon 🙂

PROSIMY O POTWIERDZENIE TELEFONICZNE GODZIN PRACY PRZED PRZYJAZDEM.

Firma Kowalski wykonuje kominki, pieco-kominki i piece kaflowe z kafli kominkowych pochodzących z polskiej kaflarni z bogatą tradycją, budowane nowoczesną metodą zduńską, bazującą na wieloletnim doświadczeniu, sprawdzonych technologiach i najlepszej klasy materiałach do budowy kominków. Profesjonalne połączenie tych dwóch biegunów – wieloletniej tradycji oraz nowoczesnych metod w sztuce zduńskiej gwarantuje wspaniały, niepowtarzalny efekt, który zadowoli nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy także do naszego sklepu z wkładami, materiałami do budowy kominków oraz akcesoriami kominkowymi.U nas kupisz i zamówisz wszystko do budowy kominka. Zapewniamy transport na terenie Radomska i okolic gratis.  Zapraszamy!

W naszym sklepie zapłacicie Państwo kartą kredytową.

patno kart sklep radomsko kominki
platnosci

U nas zrealizujesz płatność poprzez BLIK

Nasze kominki kaflowe zdobyły uznanie pośród klientów w Polsce jak i za granicą. Doświadczenie w branży zduńskiej wspierane jest poprzez wiedzę zdobytą na licznych szkoleniach i kursach jak również dzięki aktywnej współpracy z innymi firmami i przedstawicielami branży kominkowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Firmy, posiadamy bogatą propozycję kominków kaflowych w stałej ofercie. Zapraszamy również do obejrzenia galerii naszych kominków kaflowych. Wszystkie nasze kominki przygotowywane są ręcznie w naszej montowni w Radomsku.

Nowa pracownia i ekspozycja pieco-kominków kaflowych.

Zapraszamy Państwa do naszej Firmy. Oddaliśmy nową powierzchnię projektowo-ekspozycyjną poświęconą pieco-kominkom kaflowym i kaflom. Na ekspozycji prezentujemy także paleniska stalowo-szamotowe, stosowane do naszych realizacji. Mozecie Państwo poczuć magię ciepła naszych kominków - paląca się ekspozycja - nowość na sezon 2016/2017 - pieco kominek kaflowy Nowodworski.

Zapraszamy!

KONSULTACJE W SPRAWACH KOMINKÓW KAFLOWYCH - MATEUSZ KOWALSKI - PRZED PRZYJAZDEM DO FIRMY PROSIMY UMAWIAĆ SIĘ NA SPOTKANIA  POD NUMEREM TELEFONU 602 270 313

SOLIDNOŚĆ WYKONANIA / FACHOWOŚĆ / TERMINOWOŚĆ