Obudowy kominkowe

Wkłady Materiały Akcesoria kominkowe

Proponujemy Państwu gotowe obudowy kominkowe z kamienia oraz materiałów akumulacyjnych do wkładów kominkowych kratki.pl lub zestawy montażowe obudów kominkowych wraz z wkładami kominkowymi i materiałami montażowymi czeskiej Firmy Haas+Sohn.

OBUDOWA KOMINKA RUSTYKALNA GENF II

wkład kominkowy Jonava IV, zakres mocy od 2,9 do 9,2 kW, sprawność 82 %, długość polan 45 cm, wymiary szyby 67,8 cm x 40 cm, powierzchnia do dogrzania 50-166 m3, ciężar 445 kg, dwa kolory blatów kamiennych do wyboru, belka kominkowa drewniana, obudowa z materiałów akumulacyjnych, możliwość malowania na dowolny kolor, w opcji zabezpieczenie przeciwpożarowe.

Rustykalny design. Wkład szczelny, nadaje się do domów z rekuperacją. 

Obudowa akumulacyjna ciepła Genf II

OBUDOWA KOMINKOWA PINUS II PROSTA LUB NAROŻNA

Dolot powietrza do spalania z zewnątrz, obudowa wykonana z materiałów akumulacyjnych, możliwość malowania obudowy na dowolny kolor, wkład kominkowy Pinus AL o mocy od 3,1 do 8,8 kW, sprawność 81 %, długość polan 33 cm, wymiary szyby 34 x 58,3 cm, powierzchnia do dogrzania 55-160 m3, ciężar 316 kg obudowa Pinus II prosta, 286 kg obudowa Pinus II narożna.

Nowoczesny design. Wkład szczelny - nadaje się do domów z rekuperacją.

Obudowa akumulacyjna Pinus II

 OBUDOWA KOMINKOWA ADONIS II

Wkład Jonava IV, moc od 2,9 do 9,2 kW, sprawność 82 %, długość polan 45 cm, wymiar szyby 67,8 cm x 40 cm, dolot powietrza do spalania z zewnątrz, ciężar 448 kg, obudowa z materiałów akumulacyjnych, możliwość malowania na dowolny kolor, w opcji dostawka - wnęka na drewno. Nowoczesny design.  Wkład szczelny - nadaje się do domów z rekuperacją.

Obudowa akumulacyjna Adonis II

OBUDOWA KOMINKOWA NAROŻNA RHONE II

wkład Malvik IV, moc od 2,4 do 7,5 kW, sprawność 81 %, powierzchnia do dogrzania od 40-135 m3, długość polan 33 cm, wymiar szyby 32,5 cm x 47 cm, obudowa wykonana z materiałów akumulacyjnych, waga 400 kg, możliwość malowania na dowolny kolor, dolot powietrza do spalania z zewnątrz. Dwa kolory blatów kamiennych do wyboru. Obudowę można malować na dowolny kolor. Obudowa narożna, w opcji zabezpieczenie przeciwpożarowe.

Nowoczesny design. Wkład szczelny, nadaje się do domów z rekuperacją.

obudowa akumulacyjna ciepla rhone ii kominki radomsko

OBUDOWA KOMINKOWA ELSASS II

wkład kominkowy Malvik IV, moc od 2,4 do 7,5 kW, sprawność 81 %, długość polan 33 cm, wymiar szyby 32,5 cm x 47 cm, waga 400 kg, w opcji zabezpieczenie przeciwpożarowe, dolot powietrza do spalania z zewnątrz, obudowa wykonana z materiałów akumulacyjnych, możliwość malowania na dowolny kolor, dwa kolory blatów kamiennych do wyboru. Nowoczesny design. Wkład szczelny - nadaje się do domów z rekuperacją.

obudowa akumulacyjna ciepla elsass ii kominki radomsko

 

Oferujemy obudowy z kamienia

 

producent kratki.pl

Obudowa more narożna

Obudowa narożna Bella do wkładu Maja, Antek, Zuzia, Eryk, Oliwia, Amelia

Obudowa Bella narożna

Obudowa narożna Amore do wkładu Maja, Antek, Zuzia, Eryk, Oliwia, Amelia

Obudowa Amore prosta

Obudowa prosta Bella do wkładu Maja, Antek, Zuzia, Eryk, Oliwia, Amelia

Obudowa Bella prosta

Obudowa prosta do wkładu Maja, Antek, Zuzia, Eryk, Oliwia, Amelia

Obudowy kamienne w kilku wariantach kolorystycznych, dostosowane do wkładów kominkowych produkcji kratki.pl: Antek, Maja, Oliwia, Amelia, Wiktor, Zuzia, Eryk 

Wkłady kominkowe i akcesoria