Akcesoria do grillowania Radomsko

Akcesoria do grillowania Radomsko

  • zapraszamy - duża oferta akcesoriów do grillowania i gotowania na grillu od Broil King i GrillPro

Zestaw do grillowania Imperial

64004

Zestaw akcesoriów Imperial sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających pasjonatów grillowania. Dopracowane w każdym szczególe narzędzia wykonane ze stali szlachetnej posiadają wygodne uchwyty z bakelitu. Charakteru nadaje im wytłoczone na rękojeści logo Broil King. Zestaw zawiera łopatkę z otwieraczem do butelek, szczypce z blokadą, silikonowy pędzel do smarowania potraw oraz szczotkę do czyszczenia z wymienną nasadką.

cena: 359,00 zł brutto

Zestaw do grillowania Baron

64003

Zestaw akcesoriów do grillowania serii Baron to rozwiązanie dla każdego grillującego ze stylem. Został stworzony z dbałością o detale. Rękojeść doskonale dopasowuje się do każdej dłoni, a kwadratowy wieszak zapobiega bujaniu się akcesoriów po zawieszeniu na grillu. W skład zestawu wchodzą szczypce z blokadą, łopatka do przewracania, szczotka do czyszczenia z włosiem z palmy i płaszczem chroniącym przed odpryskującym tłuszczem oraz silikonowy pędzel. Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia gorącej powierzchni rusztu (poniżej 232ºC).

cena : 249,00 zł brutto

Zestaw do grilla Porta Chef

64001

Zestaw do grillowania Porta-Chef posiada wszystko, co może być potrzebne zabierając grilla w teren.  W zestawie znajduje się pojemnik, w którym można zamarynować mięso, dwustronna deska do krojenia, nóż, szczotka do rusztów  z włosiem z palmy, łopatka, szczypce oraz silikonowy pędzelek. Po skończonym grillowaniu można włożyć brudne narzędzia do pojemnika, przykryć je deską i zamknąć przy użyciu niebieskich gumowych zapięć. Zestaw bez problemu mieści się w grillu gazowym Porta-Chef pod rusztem, który po zamknięciu będzie trzymać pojemnik w miejscu. Wszytko w kompaktowym opakowaniu o wielkości 29 x 49 x 7 cm. Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia gorącej powierzchni rusztu (poniżej 232ºC).

cena: 399,00 zł brutto

Zestaw narzędzi do czyszczenia grilla

65900

Regularna konserwacja urządzenia jest niezbędna, aby utrzymać grill w dobrej kondycji. Sam proces jest bardzo prosty, wystarczy wypalić pozostałości w wysokiej temperaturze, jednak popiół i tłuszcze osadzają się na ściankach piekarnika co może przyspożyć trochę kłopotou z okresowym czyszczeniem. Z pomocą przychodzi zestaw narzędzi do czyszczenia grilla, za pomocą którego z łatwością utrzymasz wnętrze grilla w należytym porządku. W skład zestawu wchodzą: wąska i szeroka szpachelka, szeroki pędzelek to zmiatania oraz łopatka. Szpachelki z łatwością zdrapują zabrudzenia, a dzięki dwóm szerokościom dotrzesz w każdy zakamarek.

cena: 129,00 zł brutto

Długa łopatka Imperial

64010

Łopatka grillowa ze stali szlachetnej do obracania mięs i warzyw na ruszcie. Dzięki ergonomicznej rączce i solidnej budowie pozwala na komfortowe przygotowywanie ulubionych potraw z grilla. Jej długa i szeroka podstawa umożliwia obracanie nawet najdelikatniejszych mięs, ryb oraz warzyw. Ponadto posiada wcięcie służące jako otwieracz do piwa oraz uchwyt do zawieszania na półce grilla.

cena: 99 zł brutto

 

Łopatka Imperial

64011

Łopatka Imperial to podstawowe narzędzie służące do obracania i podnoszenia potraw. Jest solidna i szeroka. Posiada wbudowany otwieracz do butelek oraz prostokątny wieszak dopasowany do uchwytów na akcesoria. Wykonana ze stali szlachetnej o grubości 1,8 mm z uchwytem z bakelitu z wytłoczonym logo Broil King.

cena: 89 zł brutto

Łopatka Baron

64031

Łopatka z serii Baron to jedno z podstawowych narzędzi każdego posiadacza grilla. Można nią obracać burgery i mieszać warzywa w brytfannie. Posiada elastyczną końcówkę ze stali szlachetnej, dzięki czemu z łatwością można na nią nałożyć wszystko co chcemy. Łopatka posiada wygodną, dopasowaną do dłoni silikonową rękojeść.

cena: 59,00 zł brutto

 

Szczypce Baron

64032

Jedna strona szczypiec jest płaska, co ułatwia podnoszenie jedzenia z rusztu, natomiast druga posiada ząbkowane zakończenie ułatwiające trzymanie podniesionego kawałka mięsa, ryby lub warzywa. Szczypce posiadają silikonową rękojeść poprawiającą chwyt w dłoni, blokadę oraz zawieszkę.

cena: 59,00 zł brutto

 

Szczypce krokodylki Baron długie

64037

Szczypce krokodylki Baron o długości 40 cm pozwalają pewnie chwytać mniejsze porcje mięs i warzyw, dzięki specjalnie zaprojektowanej główce z ząbkami, bez obawy przed wysoką temperaturą na grillu. Szczypce wykonano z wysokiej jakości stali szlachetnej, posiadają wygodne uchwyty z blokadą oraz wieszak pasujący do każdego grilla Broil King.

cena: 59,00 zł brutto

 

Szczypce Imperial

64012

Szczypce z serii Imperial to połączenie jakości wykonania i elegancji. Solidne, długie szczypce do obracania potraw wykonane są ze stali szlachetnej. Posiadają mechanizm blokujący, uchwyt do zawieszania oraz rękojeść z bakelitu z wytłoczonym logo Broil King. Długość 47 cm.

cena: 89,00 zł brutto

 

Szczypce krokodylki Baron krótkie

64036

Szczypce krokodylki Baron to rozwiązanie pozwalające na chwytanie z łatwością mniejszych porcji mięs i warzyw. Dzięki specjalnej budowie główki z gęstymi ząbkami pozwala na pewny chwyt i utrzymanie niesfornych kawałków dań. Wysokiej jakości stal szlachetna, dopasowana rączka z blokadą oraz uchwyt do zawieszania to rozwiązania, które doskonale się sprawdzają. Szczypce mają 30 cm długości.

cena: 59,00 zł brutto

 

Szczypce krokodylki Baron krótkie

64036

Szczypce krokodylki Baron to rozwiązanie pozwalające na chwytanie z łatwością mniejszych porcji mięs i warzyw. Dzięki specjalnej budowie główki z gęstymi ząbkami pozwala na pewny chwyt i utrzymanie niesfornych kawałków dań. Wysokiej jakości stal szlachetna, dopasowana rączka z blokadą oraz uchwyt do zawieszania to rozwiązania, które doskonale się sprawdzają. Szczypce mają 30 cm długości.

cena: 59,00 zł brutto

 

Długa łopatka Baron

64030

Łopatka ze stali szlachetnej wyróżniająca się długością części roboczej, dzięki której z łatwością obrócisz większą ilość warzyw i duże porcje mięs oraz burgerów. Wysokiej jakości stal szlachetna oraz profilowana rączka z wieszakiem zapewniają wysoki komfort pracy. Wymiary części roboczej: długość 20 cm x 8 cm szerokość.

cena: 69,00 zł brutto

 

Pędzel sylikonowy Imperial

64013

Niezastąpiony gdy podczas grillowania musimy nawilżać mięso, aby pozostało wspaniale soczyste i aromatyczne. Jego kształt sprawia, że możemy sprawnie nabrać marynatę i równomiernie rozprowdzić po całym kawałku mięsa. Jest jednym z niezbędnych elementów naszego grillowania. Pędzel starannie wykonany ze stali szlachetnej i z silikonu odpornego na wysoką temperaturę, a jego uchwyt nigdy się nie nagrzewa.

cena: 79,00 zł brutto

Szczotka z nasadką Imperial

64014

Szczotka z włosiem ze stali szlachetnej jest podstawowym akcesorium każdego grillującego. Używając szczotki Imperial, dzięki dużej powierzchni szybko i dokładnie wyczyścisz ruszt. Posiada wygodną rękojeść oraz uchwyt do zawieszania na grillu. W zestawie znajduje się wymienna nasadka.

cena: 119,00 zł brutto

Szczotka do rusztów Heavy Duty

65229

Największa, najmocniejsza, najdłuższe włosie - po prostu najlepsza szczotka do czyszczenia rusztów. To drewniana szczotka z ponadprzeciętnie mocnym włosiem o grubości 0.25 mm ze stali szlachetnej do zadań specjalnych. Głownia została zaopatrzona w skrobak oraz w gumowy chlapacz osłaniający przed odpryskującym tluszczem i zabrudzeniami. Całkowita długość szczotki to 50,8 cm.

cena: 99,00 zł brutto

Nasadki do szczotki Imperial

64015

 

Część zamienna do szczotki Imperial 64014. Dwie nasadki w zestawie.

 

cena: 69,00 zł brutto

Szczotka do rusztów Heavy Duty z włosiem z palmy

65228

Szczotka posiada sztywne lecz delikatne włosie z palmy, które znacznie ułatwi czyszczenie rusztów bez uszkodzenia zewnętrznej powłoki. Ze względu na długą, solidną rękojeść szczotka doskonale sprawdza się przy czyszczeniu gorącej powierzchni rusztu (do 232oC). Dodatkowo posiada skrobak oraz gumowy chlapacz osłaniający przed odpryskującym tłuszczem i zabrudzeniami.

cena: 99,00 zł brutto

Lodowa szczotka do rusztów

65679

Lodowa szczotka do rusztów to całkowicie unikalne rozwiązanie pozwalające na czyszczenie gorących rusztów przy użyciu brył lodu. W momencie styku lodu z gorącą powierzchnią wytwarza się para wodna, która dogłębnie penetruje pory rusztu, doskonale usuwając tłuszcz i zabrudzenia jednocześnie nie uszkadzając jego powierzchni. Dodając odrobinę kropel soku z cytryny do wkładu z wodą zwiększa się efekt odtłuszczenia. Zestaw zawiera formę i uchwyty na trzy lodowe wkłady do szczotki.

cena: 169,00 zł brutto

Szczotka Baron

64034

Po każdym grillowaniu należy wyczyścić ruszt i natłuścić go, aby grill był gotowy do ponownego użycia. Do tego doskonale nada się szczotka Baron. Posiada wygodną rękojeść i wytrzymałe włosie ze stali szlachetnej.

cena: 69,00 zł brutto

Zestaw szczypiec Baron

64312

Dzięki trzem kolorom szczypiec, z łatwością możemy rozróżnić ich wykorzystanie. Zielone do grillowania warzyw, niebieskie do ryb, a czerwone do mięsa. Dzięki temu uniknie się problemów z alergiami oraz wymieszaniem smaków. Szczypce posiadają blokadę oraz zawieszkę. Jedna końcówka szczypiec jest płaska, co ułatwia podnoszenie z rusztu, natomiast druga posiada ząbkowane zakończenie ułatwiające trzymanie podniesionego kawałka mięsa, ryby lub warzywa.

cena: 179,00 zł brutto

Szczotka nylonowa

65643

Zaprojektowana do użytku na chłodnym grillu. Sztywne nylonowe włosie bez problemu usuwa zanieczyszczenia i sprawia, że czyszczenie jest bardzo proste. Dla osób które obawiają się pozostałości szczotki na ruszcie. Szczotka odporna jest na temperaturę do 120°C i nie wolno jej myć w zmywarce.

cena: 89,00 zł brutto

Szeroka szczotka

65641

Szczotka z włosiem ze stali szlachetnej jest podstawowym akcesorium każdego grillującego. Dzięki nadzwyczaj szerokiemu rozmiarowi szczotka w kilku ruchach wyczyści cały ruszt. Obracając szczotkę o 90 stopni możesz dokładnie doczyścić miejsca trudno dostępne dla zwykłej szczotki. Zakończona jest bakelitowym uchwytem, który się nie nagrzewa. Długość 46 cm i szerokość 16,5 cm.

cena: 59,00 zł brutto

Kamień do pizzy 33 cm

98154

Prawdziwa włoska pizza zostaje wypieczona w zaledwie 3-4 minuty w piecu kamiennym, który osiąga temperaturę ponad 300ºC. Grille gazowe Broil King z łatwością osiągają tak wysoką temperaturę, dlatego doskonale nadają się do przygotowania pizzy. Kamień do pizzy zapobiega przywieraniu ciasta oraz dzięki temu, że szybko się nagrzewa i doskonale oddaje ciepło sprawia, że pizza piecze się szybko i równomiernie - dokładnie tak samo jak w piecu.

Kamień do pizzy posiada średnicę 33 cm. Pasuje do modeli Gem i Pota-Chef (po prawej lub lewej stronie rusztu, nie na środku), Royal, Monarch i Signet oraz większych.

cena: 109,00 zł

/ dostępny także okrągły szamot do pizzy w cenie 50,00 zł /

Szczotka Baron ze sprężynkami

65600

Szczotka Baron™ ze sprężynkami to optentowane rozwiązanie, które swoim unikalnym działaniem zapewnia niesamowite rezultaty. Sprężynki ze stali szlachetnej dopasowują się do czyszczonej powierzchni, dosięgając trudno dostępnych miejsc, dzięki czemu czyszczenie rusztu jest proste, szybkie i przyjemne. W zestawie znajdują się  dwie wymienne głowice.

cena: 159,00 zł brutto

Drewniany skrobak

65335

Drewnianym skrobakiem bez problemu wyczyścisz wszystkie zakamarki rusztów bez obawy o uszkodzenie powłoki porcelanowej. Usuwa zarówno lepkie zabrudzenia jak i zwęglone twarde kawałki. Odpowiedni do rusztów z odlewu żeliwa i stali, jak i z prętów ze stali szlachetnej. Wraz z użytkowaniem skrobak dostosowuje się do kształtu rusztów.

cena: 109,00 zł brutto

Szczotka z włosiem z palmy Baron

64038

Szczotka z włosiem z palmy posiada sztywne lecz delikatne naturalne włosie, które nie rysuje powierzchni rusztów, dzięki czemu nie uszkadza ich zewnętrznej powłoki. Każde utracone włosie ulegnie spaleniu nie pozostawiając po sobie śladu. Szczotka doskonale sprawdza się do czyszczenia gorącej powierzchni rusztu (poniżej 232ºC). Zestaw zawiera trzy głowice, w tym dwie dodatkowe wymienne.

cena: 129,00 zł brutto

Szeroka szczotka z włosiem z palmy

65648

Sztywne lecz delikatne wlosie palmy doskonale sprawdza się do czyszczenia rusztów, ponieważ nie ściera zewnętrznej powłoki. Każde utracone włosie ulegnie spaleniu nie pozostawiając po sobie śladu. Kształt szczotki doskonale sprawdza się do czyszczenia gorącej powierzchni rusztu (poniżej 232ºC). Wymiary: długość 45 cm, szerokość 16 cm.

cena: 99,00 zł brutto

Wymienne głowice szczotki Baron

64658

Wymienne głowice z włosiem z palmy charakteryzują się sztywnym lecz delikatnym włosiem, któro nie rysuje powierzchni rusztów i nie uszkadza ich zewnętrznej powłoki. Każde utracone włosie spala się nie zostawiając po sobie śladu. Szczotka idealnie sprawdza się przy czyszczeniu gorącej powierzchni rusztów (do 232oC).

Zestaw zawiera trzy głowice dopasowane do rękojeści szczotki Baron #64038.

cena: 89,00 zł brutto

Deska do krojenia Imperial

68429

Bambusowa deska do krojenia z serii Imperial™ doskonale sprawdzi się przy przygotowywaniu mięs oraz warzyw. Deska wyposażona jest w duże wgłębienie, które zatrzymuje soki i płyny podczas krojenia, dzięki czemu zachowasz czystość. Każda deska po drugiej stronie ma płaską powierzchnię, która umożliwia wykorzystanie jej w roli tacy do serwowania.

Wymiary deski: 45 cm x 31 cm

cena: 229,00 zł brutto